| Strom | 10A - 30A |
|---|---|
| Oberflächenbehandlung | Chemische Vernickelung |
| Temperaturbereich | -70°C bis +300°C |
| Material | 45Steel |
| Nennspannung | 72 V bis 810 V |
| Gegenwärtig | 10A - 30A |
|---|---|
| Temperaturbereich | -70°C bis +300°C |
| Oberflächenbehandlung | Chemische Vernickelung |
| Typ der Montage | mit einer Breite von mehr als 50 mm |
| Material | 45Steel |
| Mountingstyle | Solder Or Crimp |
|---|---|
| Standardscompliance | RoHS |
| Tabs | SPCC |
| Working Current | 25A |
| Pins | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Anlage-Eisenhülle | 304 rostfreier Stahl |
|---|---|
| Kupferner Rod | T3-Purpur Kupfer |
| Nuss | H62 Messing |
| Dichtung | H62 Messing |
| O-Ringe | HNBR |
| Current | 10A |
|---|---|
| Cap | SPCC |
| Currentrating | 10A |
| Recommended Mounting Hole | 28.07 ~ 28.45 |
| Corrosionresistance | Yes |
| Number Of Terminals | 3 |
|---|---|
| Pin | SUH446 WITH COPPER CORED, RATIO 2:1 |
| Current Rating | 50A/MAX |
| Compatibility | Universal |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
| Application | Refrigeration And Air Conditioning Compressors |
|---|---|
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Temperature Range | -40℃~+165℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Corrosionresistance | High |
| Body | 45 STEEL |
|---|---|
| Ruubber Materials | TSE399 |
| Operation Current | 25A |
| Type | Electrical Terminal |
| Working Current | 400A |
| Size | Standard |
|---|---|
| Working Current | 25A |
| Working Temperature | -30°C ~ +150°C |
| Standardscompliance | RoHS |
| Insulationmaterial | CERAMIC |
| Produktbezeichnung | Anschlüsse für Kühlschrankkompressoren |
|---|---|
| Current Rating | 20A - 30A |
| Application | Refrigerator |
| Surface Treatment | Electroless Nickel |
| Connector Type | Circlip Or Wielding |